הדפסת ניירת משרדית

מרבית המשרדים העסקיים במדינה מבוססים הרבה על עבודות מחשב אך גם, בין היתר על אלפי רשומות שונות שמחייבות שימוש מול לקוחות, קליינטים והן לשמירה על סדר. אמנם אנחנו נמצאים בעידן הדיגיטלי בו מרבית קבצי המשרד מתויקים בתיקיות מחשב לכל לקוח, ומועברים מאחד לשני דרך תפוצות והתכתבויות במיילים, אך עדיין יש צורך בפעילות עם קבלות וחשבוניות.

הפיל הורוד הוא אתר נוח לשימוש המאפשר לכל עסק לעצב ולהדפיס כאוות נפשו מוצרים שונים ובין היתר מספק שירותי הדפסת ניירת משרדית. במרבית העסקים שמחייבים את עצמם, גביית תשלום מלקוחות מלווה בחובה לתת בחזרה ללקוח חשבוניות וקבלות בהתאם לרכישה. נוסף, הדפסת קבלות על עסקאות שמתבצעות היא גם כן דבר חשוב העוזר למשרד לשמור על סדר וארגון בפעילות השוטפת.

בנוסף להדפסת חשבוניות וקבלות, מערכת הפיל הורוד מאפשרת לכם ליצור ניירת משרדית מעוצבת. מה הכוונה? ניתן להזמין הדפסת כרטיסי ביקור, קבלות וחשבוניות שיכילו על גביהם את כל פרטי העסק שלכם, דרכי התקשרות, לוגו ייחודי ואף תמונה שמייצגת את העסק או את בעל התפקיד.

הדפסת כרטיסי ביקור

כרטיס ביקור הוא כמו תעודת הזהות של עסק מסוים או בעל תפקיד בחברה מסוימת. על גביו, ניתן לכתוב בבהירות את כל הפרטים החשובים ביותר, ליצור ייחודיות על ידי שימוש בסלוגן ייחודי או בלוגו החברה ובכך לשדר אמינות וסדירות עם לקוחותיכם הפוטנציאלים. דרך מערכת הפיל הורוד, אתם יכולים כמובן לבצע הדפסות אך יכולים לעצב בעצמכם את כרטיסי הביקור שלכם ובהתאמה את שאר הניירת המשרדית.

איך זה עובד?

כמובן שמדובר במערכת הפעלה פשוטה ואינטואיטיבית לתפעול. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר, לצפות בסרטון הסבר קצרצר של מספר דקות שינחה אתכם במפורט בתכנת העיצוב הייחודית שלנו. הדבר כמובן לא מצריך ידע עיצובי מקדים, ועשוי להתאים לכל משתמש. באמצעות יתרון זה, תוכלו לעצב בעצמכם ולדאוג להדפסת הניירת המשרדית שלכם תוך שילוב קו העיצוב המועדף עליכם.

כמובן, ובמידה ואינכם רוצים להתעסק בפן עיצובי- מיטב המומחים מועסקים אצלנו וישמחו לבצע את העבודה עבורכם תוך תיאום ציפיות עמכם.