הזמנות לבת מצווה

מי מכם שמגדל ילדה קטנה מחכה לרגע המיוחל ולחגיגות בת המצווה שיבשרו את המעבר בין הילדות לגילאי הנעורים. בתקופות עבר חגיגות בת המצווה היו יותר סטנדרטיות ומצומצמות, אך היום עם ההתפתחות שלנו כחברה טכנולוגית גם סדר הגדול של המאורע גדל.

חגיגת בת מצווה

הבנות החוגגות מתרגשות ומחכות לאירוע משהו כמו שנה מראש. התכנונים כמובן מגיעים מספיק זמן מראש במטרה לגבש את האירוע המושלם שיהפוך את הילדה שלכם לנסיכת האירוע. כמובן שאירוע מושלם בנוי בצורה מושלמת ומורכב מהמון רכיבים. בשעת התכנון יש לוודא שדאגתם לכל הפרטים הקטנים.

ראשית, יש לתאם את מקום האירוע, השעה והתאריך. לאחר מכן יש לדאוג לקייטרינג המתאים, למצגת יפה להקרין, בוק בת מצווה, תאורה והגברה אך כמובן שאל לכם לשכוח להזמין את האורחים! הרי ידוע שאין חגיגה אמתית בלי הזמנת כל החברים הקרובים והמשפחה המחבקת.

עיצוב הזמנות לבת מצווה

עתה, מערכת הפיל הורוד מאפשרת לכם לעצב הזמנות לבת מצווה על פי ראות עיניכם וכל זה בלי לצאת מהבית. אתם שואלים את עצמכם איך? ובכן, התשובה פשוטה. הפיל הורוד הקימה מערכת פשוטה להפעלה המאפשרת לכל אחד לעצב את ההזמנה האולטימטיבית בעיניו. במטרה לדעת איך לתפעל את מערכת העיצוב, יש לצפות בסרטון קצרצר שמטרתו להסביר לכם בפשטות כיצד לעצב בצורה הטובה ביותר. המערכת עצמה כמובן פשוטה ואינטואיטיבית לתפעול וכמובן שאיננה מצריכה ידע עיצובי או טכנולוגי מתאים.

היתרון בעיצוב הזמנות  לאירועים בעצמכם הוא היכולת לעשות שימוש בתמונות האישיות שלכם, במשפטים מאפיינים ומצחיקים וכמובן היכולת לבחור את קו העיצוב הכללי. אם נסיכת בת המצווה חולמת על הזמנה בגווני ורוד-סגול תוך שילוב של תמונותיה מהבוק, אתם יכולים לעשות זאת! מיותר לציין שאם אתם מעדיפים להתייעץ עם מעצב, מיטב המומחים בתחום ישמחו לעשות את העבודה בשבילכם ולעצב על פי הוראותיכם את ההזמנה החלומית שלכם.

עיצוב הזמנות לאירועים

מערכת הפיל הורוד מאפשרת לכל אחד להיות המעצב של עצמו, וליצור בצורה פשוטה את ההזמנות עליהן חלמתם. בנוסף לבת המצווה כמובן, תוכלו לדאוג לעיצוב הזמנות לחתונה ולאירועים נוספים חשובים- וכל אלו לפי הקו העיצובי שאתם אוהבים, בצבעים ייחודיים לכם ובשילוב תמונות אישיות.