כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור מיוחדים

כרטיסי הביקור מהווים מאין "כרטיס מעבר" בעבור לקוחותיכם: עליכם להבין שהאופן בו מעוצב ונראה הכרטיס מייצג בעבור הלקוחות את פני החברה והעסקים העתידיים, ועל כן יש להקפיד על עמידה בסטנדרטים. אצלנו בחברת דפוס הפיל הורוד תוכלו הן לעצב והן לבחור בעיצובים של מעצבים מובילים בתחום למען חזות אופטימלית לעסק שלכם.

אז מה עושים?

ראשית, יש לבחור באופציה הרצויה בעיניכם. במידה ותרצו לעצב לעצמכם את כרטיסי הביקור תוך שימוש בלוגו אישי, קו עיצוב ספציפי או תמונות ייחודיות עליכם לצפות בסרטון הדרכה פשוט המבאר את השימוש בתוכנת העיצוב שלנו. במידה ותבחרו באופציה השנייה- תשאירו את העבודה הקשה בידי מיטב המעצבים בתחום. מיותר לציין שאלו מומחים בעיצוב כרטיסי ביקור, וישמחו לעצב בעבורכם את כרטיסי הביקור האולטימטיביים.

בעת עיצוב כרטיסי הביקור יש לשים לב שכל פרטי החברה או העסק החשובים מצוינים ומבוארים על גבי הכרטיס. עליכם לזכור כי מדובר בדרך התקשרות של הלקוחות עם עסקיכם ועל כן עליכם לדאוג לא להחמיץ מידע חשוב כמו שם החברה/עסק, כתובת, כתובת מייל להתכתבויות וטלפון להתקשרויות.

דפוס הפיל הורוד איננו מתמחה אך ורק בעיצוב כרטיסי ביקור, אלא משקיע גם כן בעיצוב הזמנות לאירועים, פנקסים וכדומה. במידה והנכם רוצים לעצב את המוצרים שלכם, או לחילופין רוצים את עזרת המומחים- דפוס הפיל הורוד זמין לשירותכם.