מאמרים

עיצוב הזמנות לאירועים אונליין

הזמנות לאירועים הם אחד המרכיבים החשובים ביותר בתכנון מקדים למאורע חשוב. הסיבה הפשוטה לכך היא כמובן- ללא הזמנה מעוצבת ומפורטת, האורחים לא ידעו את כל הפרטים החשובים אודות האירוע. קראו עוד אודות הזמנות לאירועים אונליין.

 דוגמאות לכרטיסי ביקור: עכשיו בפיל הורוד

כרטיסי ביקור הן חלק נכבד ומהותי בכל בית עסק שמכבד את עצמו. היכנסו לקרוא כיצד ניתן לשלב את עיצוב הניירת המשרדית והאופן שבו מוצג בית העסק שלכם. כרטיס ביקור הוא תעודת הזהות של העסק שלכם. בפיל הורוד תוכלו למצוא מגוון דוגמאות לכרטיסי ביקור.

עיצוב הזמנות לבת מצווה

כל הורה לילדה המתקרבת לגיל ההתבגרות מכין עצמו מראש לאירוע הבת מצווש הנוצץ. חודשים של הכנות, התרגשות וציפייה לקראת המאורע הגדול, ואחד הדברים החשובים להם צריך לדאוג הם כמובן הזמנות לבת מצווה. מערכת הפיל הורוד הקלה על התהליך, ועתה ניתן ליצור הזמנות לאירועים אונליין.

מבחר ניירת משרדית לבתי עסק

הניירת המשרדית היא חלק בלתי נפרד מפעילותו השוטפת של כל בית עסק במדינה, וכמובן שהדבר מצריך ארגון, סידור ויזואלי נוח והדפסה מסוגרת. הפיל הורוד מתמחה בהדפסת ניירת משרדית הכולל מעטפות, מדבקות, מחברות ממותגות, כרטיסי ביקור ועוד.

פנקסים ומה שביניהם

אמנם עברנו לעידן אינטרנטי, אך אי אפשר להכחיש את יעילותם של העיצוב פנקסים גם בימינו אנו. אמנם הרשומות מתנהלות על פנקסי המחשב, אבל תמיד נחוץ שיהיה מקום לרישומים בכתב - תזכורות קצרות, הערות לעצמכם ואפילו סתם רישומי טלפונים.

עיצוב הזמנה לאירועים וכנסים

זה הרי ידוע לכל שאין חגיגה בלי עוגה, ועוד יותר ידוע שאין אירוע ללא מוזמנים. על כן, טרם תכנון אירוע חשוב ורב משתתפים, כדאי לכם לשים תשומת לב רבה על עיצוב הזמנה הולמת לאירוע זה. הזמנת האירוע היא למעשה כרטיס הביקור שלכם מול מוזמניכם, המקום המושלם לעדכן את הפרטים החשובים על המאורע. אם אתם חושבים על עיצוב הזמנה לאירועים וכנסים, התקשרו אלינו לייעוץ.

הפיל הורוד מנגיש בעבורכם את הניירת המשרדית

בעבור כל עסק פעיל, ניירת המשרדית היא נושא חשוב אותו צריך לארגן ולסדר באופן ויזואלי נוח לשימוש. כל משרד עסקי משתמש בהרבה רשומות וניירות מסוגים שונים.

עיצוב כרטיסי ביקור מיוחדים

עליכם לזכור כי מדובר בדרך התקשרות של הלקוחות עם עסקיכם ועל כן עליכם לדאוג לא להחמיץ מידע חשוב כמו שם החברה/עסק, כתובת, כתובת מייל להתכתבויות וטלפון להתקשרות. עיצוב כרטיסי ביקור מיוחדים יציגו את העסק שלכם בעין יחודית.