מחפשים הזמנות לאירועים

לכולנו יצא לארגן אירוע כזה או אחר במהלך החיים.. בין אם זה את אירוע החתונה הגדול, בר/בת מצווה לילד, בריתות או סתם אירוע רב משתתפים. מניסיון, יש כל כך הרבה במה להתעסק וזמן כל כך קצר. אצלנו בפיל הוורוד תוכלו להסיר דאגה אחת מעל לבכם, ולטפל בקלילות בנושא ההזמנות.

בין כל ההכנות , ההזמנות לאירועים הן פריט חשוב וחיוני לאירוע מוצלח ורב משתתפים. ההזמנה היא כמו כרטיס הביקור של האירוע, ויש לייחס לה חשיבות בין כל ההכנות. בסופו של דבר, הדבר הראשון שאנשים רואים לפני ההגעה לאירוע זה את ההזמנה אליו.. ואת האמת, זה חייב להיראות מקצועי ומזמין. אז איך עושים את זה?

אצלנו בפיל הוורוד תוכלו לבחור באחת משתי אופציות: לעצב את ההזמנה שלכם בעצמכם לפי טעמכם האישי או לשכור את שירותנו בעיצוב ההזמנה ולסמוך על מעצבים מצויינים מהתחום.

איך זה עובד?

בעידן של היום כל הזמנה צריכה להיות ייחודית ומקורית. במידה ואתם יודעים בדיוק איך אתם רוצים שתיראה ההזמנה שלכם, יש לכם חוש עיצובי מתקדם, צילמתם תמונה שחייבת להופיע על גבי ההזמנה למאורע? זה המקום בשבילכם. הפיל הוורוד מאפשרת לכם לעצב הזמנה אישית לכל מאורע בדיוק כמו שעולה בדמיונכם. אתם מוזמנים לצפות בסרטון ההדרכה ולהתחיל לעבוד על עיצוב משלכם.

רוצים שמישהו יעשה את העבודה בשבילכם?

אנו מציעים לכם גם שירות כזה! במידה ואתם רוצים להוריד מעצמכם את עול המטלה, יש מישהו שישמח לעצב עבורכם את כל ההזמנות לאירועים שתצטרכו. בתיאום אישי, ועל פי הבנה כללית של הסגנון אותו אתם מעדיפים, תוכלו לקבל את ההזמנה המושלמת שעליה תמיד חלמתם.

באיזה עיצוב כדאי לבחור?

בגלל שקיימים כל כך הרבה סוגים שונים ווריאציות שונות לעיצובי הזמנות לאירועים, חשוב להתמקד בסגנון המתאים למאורע ולחוגגים אותו. תחשבו מה חדש ומעניין ואיך אפשר לשלב את זה בהזמנה האישית שלכם.. אתם יכולים לחשוב על רעיונות לטקסטים שנונים על גבי ההזמנה, על תמונות אהובות שנראות לכן מתאימות, או על עיצוב ציורי גרפי המתאים את סגנון הסטייל האישי שלכם..

בכל מקרה, בכל בחירה שתעשו צוות הפיל הוורוד עומד לשירותכם וישמח לתת את השירות הכי טוב ומקצועי. המוצר יהיה מוכן בתוך 5 ימי עסקים ויגיע אליכם בדואר שליחים (בכפוף לזמני האספקה של דואר השליחים)
לחילופין תוכלו לאסוף את המוצר שהזמנתם ממשרדינו וכך לחסוך את דמי המשלוח.

למה אתם עוד מחכים?