ניירת משרדית

 

לא סתם נאמר שכל דבר בעל חזות מסודרת מקל על העבודה השוטפת, הרי שדברים הנראים טוב בעין מסתדרים יותר ושומרים על סדר. אי לכך ובהתאם לזאת, פנקסים מעוצבים לרשומות וכרטיסי ביקור מבדילים מסדרים את העובדות הכתובות ומנגישים את המידע לעובדים והן ללקוחות.

ניירת משרדית משדרגת את המשרד

יש לציין שהניירת המשרדית היא חלק בלתי נפרד מהמשרד, ומשדרגת את יוקרתו ורמתו. כל משרד פעיל משתמש באופן שוטף בניירת, ויש לציין שניירת מעוצבת במיוחד עבורכם מקפיצה את רמת העבודה. כל הפנקסים, המעטפות וכרטיסי הביקור הם חלק בלתי נפרד מהניירת, אם כך- השקיעו בהם עם עיצוב ייחודי עבורכם!

איך זה עובד?

בפיל הורוד ניתן לבחור לעצב באופן עצמאי את הניירת המשרדית, או לבחור באופציה אחרת בה מיטב המעצבים עושים את העבודה הקשה עבורכם. במידה ואתם מעוניינים לשלב את הקו העיצובי הרווח במשרדכם, בפניכם האופציה לעשות שימוש בתמונות, לוגואים, סלוגנים באמצעות מערכת הפעלה פשוטה שבנתה הפיל הורוד בעבורכם.

בכדי להבין איך מעצבים לעצמכם את המוצרים הרצויים, תוכלו לצפות בסרטון הדרכה פשוט המנגיש את מערכת השימוש בעבורכם. מבחינת דגשים, יש לשים לב כי ציינתם את כל פרטי העסק החשובים, במטרה לא לשכוח מידע חשוב ללקוחות ולעובדים עצמם.

הפיל הורוד דוגלת בעיצוב הניירת המשרדית כך שתהיה מסודרת ונוחה, ועל כן עושה את מרב המאמצים לספק ללקוחותיו את השירותים הפשוטים והנוחים ביותר לעיצובם של מוצרים המסייעים לארגן את הרשומות. שילוב של עיצוב מסוגנן ונוחות הוא המפתח להצלחה.