פנקסים ומה שביניהם

על אף שהיום אנו עובדים לרוב מול המחשב, השימוש בפנקסים מאז ומתמיד היה יעיל. הרי סך הכל, מדובר בחפץ קטן ונייד הנכנס בכל כיס, בו ניתן לעשות את הרישומים הקטנים האלו שתמיד חשוב לזכור. קרה לכם פעם שהייתם חייבים לזכור כתובת מייל ולא היה לכם מקום זמין ונוח לכתוב בו? רציתם לכתוב לעצמכם תזכורת כתובה? היה רישום שהייתם צריכים לבצע ולקחת עמכם הביתה ממקום העבודה? טוב, אתם בהחלט לא לבד.

במטרה לחסוך מכם להסתובב עם המחשב הנייד לכל מקום, הפנקס הוא פיתרון יעיל בהחלט. אם כבר הלכתם על עסקי הפנקסנות, אצלנו בפיל הורוד תוכלו ליהנות משירות של הדפסת פנקסים. למה זה טוב? כך תוכלו לתעל את העבודה עם פנקסים מעוצבים בסטייל שהוא פרי דמיונכם. אצלנו, ישנו מגוון רחב של פנקסים מהם תוכלו לבחור- החל מהגודל ועד מספר היחידות בעמוד. כל שנותר לכם, הוא לעצב.

באמצעות כלים שהעמדנו לרשותכם, תוכלו להפעיל את קווי הדמיון ולעצב פנקסים לכל צורך. החל מפנקסים למשרד, ועד לשימושים אישיים (הילדים בבית מחפשים תעסוקה). אתם חברה עסקית ולכם לוגו מיוחד? זה המקום. כך גם תוכלו לשמור על רשמיות ולפנק את העובדים בצ`ופר עסקי.

במידה ואינכם מעוניינים לעצב משהו ספציפי, תוכלו לעיין במבחר הדוגמאות שהעמדנו לרשותכם, לשאוב השראה ואפילו להזמין אותן לשימוש אישי. האתר מציע כלים נוחים לשימוש, ובלי טיפת מאמץ תוכלו לבצע את ההזמנה בצורה קלה וידידותית למשתמש.

אז איך זה עובד?

מאד פשוט. לרשותכם עיצובים מוכנים מראש, אותם תוכלו להתאים באופן אישי לצורכיכם והן להוסיף כיתובים שונים או לוגו מסוים. אחרי שבחרתם את העיצוב הרצוי, התאמתם את הטקסט/לוגו וציינתם את מספר ההזמנות- תוכלו לבצע את התשלום בכרטיס אשראי או טלפונית.

כל ההזמנות מודפסות על גבי נייר העתקה כימי בשני העתקים וצבעים שונים. טיפ שלנו: הירשמו כלקוחות עסקיים. כך, בעתיד תוכלו לחסוך זמן וליהנות מהדפסה חוזרת ללא השקעת מאמץ. במידה ואינכם מסתדרים, תוכלו אף ליהנות מסרט הדרכה קצר שייתן הכוונה לגבי פעילות נכונה עם הכלים השונים שמציע האתר.

נשמע שמדובר בעסקה כדאית ומשתלמת, אתם עוד מחכים?